אצל אושר המנעולן מבינים את החשיבות של הביטחון שלך ושל משפחתך בבית.
אם אתה צריך מנעולן בשוהם, תן לנו לספק לך את השקט הנפשי ותחושת ביטחון אמין שמגיעים לך ולמשפחתך. אנו גאים לספק את השירותים הטובים ביותר בכל חלקי הארץ, אנו מספקים עבודה מהירה, מקצועית ואמינה במרחק שיחה אחת בלבד. אושר מנעולים מספק שירותי מנעולן, יש לנו מנעולנים מוסמכים ומנוסים עם מיומנויות וניסיון רב כדי לפתור מגוון רחב של בעיות בכל נושא המנעולים והמפתחות לבית שלך במהירות. אנו מבינים כי להיות נעולים מחוץ לבית בעקבות מפתח שנשבר במנעול, יכול להיות מאוד לא נעים.

 

צריך מנעולן רכב בשוהם?
לצוות מנעולני הרכב של מנעולן בשוהם יש מגוון רחב של שירותי רכב הכוללים: שחזור מפתח שאבד, החלפת מפתח ישן בחדש, שכפול מפתח, קידוד מפתח, תכנות מפתח, שכפול שלט למכונית, שליפת מפתח שבור מהמנעול, התקנה של שבב למפתח הרכב, אזעקת רכב ושירותים רבים אחרים. חייג אלינו ותראה שאצל אושר מנעולן רכב בהחלט יש את הפתרון הסופי בשבילך.

 

לפני שאתם מזמינים פורץ מנעולים בשוהם

  • חשוב להבין כי מנעולן אינו יכול להיות כל אחדם כדי להיות מנעולן יש להיות מנעולן מוסמך בעל תעודה המעידה כי המנעולן עבר הכשרה מסודרת וכן בעל אישור ממשטרת ישראל.
  • במקרים של בעיה במנעול \ כספת רצוי לקרוא לאיש מקצוע ולא לנסות לפתוח לבד או גרוע מכך, להפעיל כח. פריצת מנעולים בצורה לא מקצועית עלולה לגום לנזק נוסף על הקיים.

 

פריצה בצורה לא מבוקרת תגרום להוצאות כספיות נוספות וכן עוגמת נפש גדולה יותר.